Soul Eater World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nyaa... ~
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

  .. Гората ..

Go down 
+4
---Noah---
Blair
Stein
~ Marie Mjolnir ~
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
~ Marie Mjolnir ~
~ Maka Albarn ~
~ Marie Mjolnir ~


Брой мнения : 304
Join date : 19.09.2010
Местожителство : bTg *

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПон Сеп 20, 2010 2:55 am

...
Върнете се в началото Go down
http://souleaterworld.freeforumshosting.biz
Stein

Stein


Брой мнения : 32
Join date : 22.09.2010
Age : 30
Местожителство : In your mom's pants!

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyСря Сеп 22, 2010 3:01 am

Щейн дойде и започна да се разкарва из гората, като си пална една цигара. Той се спря пред едно дърво, като погледна надолу и направи налудничева усмивка...подпря се на дървото с дясната си ръка и с другата си ръка махна цигарата от устните си, като отпуши, и започна да се смее, и погледна към небето.
Върнете се в началото Go down
Blair
~ Blair ~
Blair


Брой мнения : 182
Join date : 19.09.2010
Age : 28
Местожителство : bTg .. ;Pp

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyСря Сеп 22, 2010 4:06 am

Блеър се разхождаше из гората когато видя една катеричка и я подгони. Скри се в един храст и започна да я дебне .. ;д
Върнете се в началото Go down
Stein

Stein


Брой мнения : 32
Join date : 22.09.2010
Age : 30
Местожителство : In your mom's pants!

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyСря Сеп 22, 2010 4:21 am

[b]Смехът на Щейн премина в усмивка. Той седна на земята, и отпуши отново от цигарата си[b]
Върнете се в началото Go down
Blair
~ Blair ~
Blair


Брой мнения : 182
Join date : 19.09.2010
Age : 28
Местожителство : bTg .. ;Pp

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyСря Сеп 22, 2010 4:25 am

Блеър се отказа от гоненето на катерицата и отново започна да се разхожда. Видя Щайн и бавно се приближи, като седна на няколко метра от него и започна да се оглежда наоколо.
Върнете се в началото Go down
Stein

Stein


Брой мнения : 32
Join date : 22.09.2010
Age : 30
Местожителство : In your mom's pants!

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyСря Сеп 22, 2010 6:46 pm

Щейн започна да си мисли за https://www.youtube.com/watch?v=iubJ-XSL9go Изведнъж се сети, че нищо не е ял, и тръгна на някъде
Върнете се в началото Go down
Blair
~ Blair ~
Blair


Брой мнения : 182
Join date : 19.09.2010
Age : 28
Местожителство : bTg .. ;Pp

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyСря Сеп 22, 2010 8:52 pm

Блеър легна под едно дърво и задряма ..
Върнете се в началото Go down
---Noah---

---Noah---


Брой мнения : 193
Join date : 20.09.2010
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 2:41 am

Ноа се разкарваше из гората и случайно се натъкна на 1 момиче . Не го беше срещал досега , но реши да не го буди . Без да иска обаче настъпа 1 малка пръчка на земята , тя изщрака и момичето се събуди. След това тя леко се надигна и Ноа й каза:
- Съжалявам че те събудих!
После я погледна и я попита:
- Ъм въпреки че си още сънена как се казваш , все пак тук никой не познавам , а няма да е лошо да почна да създавам контакти.
Личеше си че момичето още не знаеше какво става , тогава той протегна ръка и каза:
- Аз съм Ноа , а ти си?
Върнете се в началото Go down
Blair
~ Blair ~
Blair


Брой мнения : 182
Join date : 19.09.2010
Age : 28
Местожителство : bTg .. ;Pp

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 2:45 am

- Ъъъ .. ?! - измтънка тя. Беше толкова сънена, че едва разбра какво й каза той
- Аз съм Блеър - отговори най-накрая момичето като мигаше на парцали и леко потърка очите си, за да се разсъни
Върнете се в началото Go down
---Noah---

---Noah---


Брой мнения : 193
Join date : 20.09.2010
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 2:47 am

- Приятно ми е да се запознаем Блеър! - отговори леко развълнуван Ноа
- Какво ще кажеш да се разходим малко? - каза Ноа и след това се усмихна
Върнете се в началото Go down
Blair
~ Blair ~
Blair


Брой мнения : 182
Join date : 19.09.2010
Age : 28
Местожителство : bTg .. ;Pp

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 2:50 am

- Еми няма лошо - каза момичето и се усмихна. Изправи се, леко залитайки и попита:
- Накъде отиваме??
Върнете се в началото Go down
---Noah---

---Noah---


Брой мнения : 193
Join date : 20.09.2010
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 2:53 am

- Ми аз мислех да се разхождам тук из гората , така че ако желаеш можем да се разкараме някъде тук, а аз сигурно после ще се прибирам - каза Ноа като леко се замисли. След това я погледна и я попита:
- Е съгласна ли си?
Върнете се в началото Go down
Blair
~ Blair ~
Blair


Брой мнения : 182
Join date : 19.09.2010
Age : 28
Местожителство : bTg .. ;Pp

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 2:55 am

- Ами .. ОК - отговори Блеър - Таа .. кажи ми нещо повче за себе си
Върнете се в началото Go down
---Noah---

---Noah---


Брой мнения : 193
Join date : 20.09.2010
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 3:01 am

- Ами както разбра казвам се Ноа. Израснах в малко градче на име Ситълтаун. От малък съм си доста буен и все ги вършех едни... Малко след това открих 1 книжка , която видях че има магически способности и оттогава винаги я нося в себе си- каза Ноа , като извади книжката и я показа на Блеър.
- След около 2-3 години , реших да напусна градчето и да си намеря ново местенце за живеене и да се запозная с нови хора , реших че това е подходящо място. - каза той след което я погледна въпросително и й каза:
- Е разкажи ми сега малко ти за себе си!
Върнете се в началото Go down
Blair
~ Blair ~
Blair


Брой мнения : 182
Join date : 19.09.2010
Age : 28
Местожителство : bTg .. ;Pp

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 3:07 am

- Името ми вече го знаеш. Ъмм .. Аз съм котка .. знам че звучи малко странно амаа .. имам маааалко повече магически сили .. ии ест. съм с 9 живота [ вече 8 поради малък инцидент ]. Доста често ме мислят за вещица .. - каза тя и се позамисли - Какво другоо .. аа обичам тикви .. ии май е това. Общо взето - нишо интересно - добълни Блеър и се засмя
Върнете се в началото Go down
---Noah---

---Noah---


Брой мнения : 193
Join date : 20.09.2010
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 3:11 am

Ноа също се засмя и му беше много чудно каква е тая котка дето обича тикви Very Happy Very Happy Very Happy . След като спря да се смее я попита:
- Ъм ти къде живееш?
Върнете се в началото Go down
Blair
~ Blair ~
Blair


Брой мнения : 182
Join date : 19.09.2010
Age : 28
Местожителство : bTg .. ;Pp

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 3:14 am

- У нас - отговори момичето и се ухили - Така де .. в къщата с форма на тиква .. по-точно на две тикви .. абее като я видиш вендага ще разбереш коя от всичките къщи е моя ;д
Върнете се в началото Go down
---Noah---

---Noah---


Брой мнения : 193
Join date : 20.09.2010
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 3:20 am

– Ами добре , сега аз ще се прибирам , когато решиш можеш да ми дойдеш на гости! - каза й той и се усмихна
Върнете се в началото Go down
Blair
~ Blair ~
Blair


Брой мнения : 182
Join date : 19.09.2010
Age : 28
Местожителство : bTg .. ;Pp

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 3:22 am

- Мхм .. може - отговори тя.

Май и тя щеше скоро да се прибира, тъй като й стана малко хладно, пък и нямаше какво да прави тук сама.
Върнете се в началото Go down
Spirit

Spirit


Брой мнения : 7
Join date : 21.09.2010

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 3:24 am

Спирит се разхождаше в гората когато забеляза Блеър и Ноа. Отиде при тях удари 2 шамара на Ноа вземи му кинтите и след това заведе Блеър на дискотека за да си избухнат :Д
Върнете се в началото Go down
---Noah---

---Noah---


Брой мнения : 193
Join date : 20.09.2010
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 3:32 am

Ноа се вбеси на Спирит , отиде в тая дискотека , намери го и само го потупа леко по гърба , Спирит се обърна и Ноа му засвятка 1 яко круше в муцуната.
Спирит падна на земята и Ноа почна да го налага като му викаше:"досадно копеленце" . След което му гепи всичките кинти и излезе от диското!
Върнете се в началото Go down
Spirit

Spirit


Брой мнения : 7
Join date : 21.09.2010

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 3:57 am

След това Ноа се събуди от накаута в който беше изпаднал от шамарите на СПИРИТ , виеше му се малко главата и след няколко секунди неприятно осъзна че е сънувал че си взема парите обратно :)
Върнете се в началото Go down
---Noah---

---Noah---


Брой мнения : 193
Join date : 20.09.2010
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 4:02 am

Ноа се изправи и си мислеше , че тоя Спирит мн филми с Чък Норис е гледал и че ся той сънуваше че е набил Ноа , щот знаеше че на живо нищо не може да му напрай! Arrow
Върнете се в началото Go down
Spirit

Spirit


Брой мнения : 7
Join date : 21.09.2010

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyПет Сеп 24, 2010 4:12 am

В този момент Спирит се зададе идваики от дискотеката заедно с 6-тима свой телохранители и отиде право при Ноа ...
Върнете се в началото Go down
~ Marie Mjolnir ~
~ Maka Albarn ~
~ Marie Mjolnir ~


Брой мнения : 304
Join date : 19.09.2010
Местожителство : bTg *

 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  EmptyНед Сеп 26, 2010 7:14 pm

Mariе се появи и седна до едно дърво.
Върнете се в началото Go down
http://souleaterworld.freeforumshosting.biz
Sponsored content





 .. Гората ..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .. Гората ..     .. Гората ..  Empty

Върнете се в началото Go down
 
.. Гората ..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Soul Eater World :: Some places :: Гората-
Идете на: